Take me home

25. november 2012 at 16:44 | Chris |  diary
Po pár dní (týdnech) se zase ozívám. Vím jsem v tomto hrozná, ale poslední dobou mame stále nějaké zkoušky kvůli koncertů, připravuji se na písemky, které máme ve škole a ještě musím dojíždět na konzultace do Kroměříže. Takže nemám moc času psát povídky. A mrzí mě to. Protože psaní miluji. Akorát poslední dobou nemám moc inspirace. V počítači mám pár povídek - rozepsaných povídek, ale nechci je zveřejnovat do té doby, než budu mít třeba 2-3 kapitoly. Ale můžu vám říct, že se můžete těšit na jednodílovku o Harrym a kapitolovou o Niallovi.


Jinak koupili jste si CD Take me home? Já jsem si koupila ti YEARBOOK a strašně se mi líbí. Jak knížečka tak CD → obě jsou dokonalé. Akorát mě mrzí, že tentokrát kluci nepřidali texty, jak minule.
 


Comments

1 Isa | Web | 25. november 2012 at 19:54 | React

Já teď taky nemám vůbec čas, sem tam o víkendu, ale málo. Zítra mám zase doučování z matiky. :-D Jinak Take Me Home mám a na Yearbook čekám. :-D To s těmi texty mě taky mrzí a myslím, že by mohli napsat víc písniček, ale přežiju to. :-D Jinak moc děkuju za pochvalu povídky. :-) Vážím si toho. Skyfall jsem bohužel neviděla. Měla jsem jít s kámoškou, ale pak jsem onemocněla, takže jsem o to nakonec přišla. Snad to ještě stihnu. :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.