December 2012

In Real Life - 2. kapitola

28. december 2012 at 19:06 | Chris |  in real life
Po dlouhé odmlce přidávám další díl. Já vím jsem hrozná, ale no takový je život.

| Autor: Chris | Web: no-hope.blog.cz | In Real Life | 2. kapitola |

It's time say goodbye!

15. december 2012 at 23:48 | Chris |  diary
Možná znáte, možná neznáte ten pocit, kdy zjistíte, že píšete jednu povídku půl roku a pak se ji rozhodnete celou předělat, protože se vám extrémě nelíbí. To jsem dnes začala dělat. Nevěděla jsem jak mám pokračovat v I WANT. Mám 2-3 měsíční sek a nevím jak se ho zbavit a tak jsem se rozhodla ji trošku předělat, ale pak mě napadlo dalších milion nových věcí. A tak jsem se rozhodla, že I WANT nechám být. Strašně špatně se mi loučí s první kapitolovou povídkou o 1D a hlavně o Louisovi, ale já prostě nevím, jak mám pokračovat. Proto budu napíšu novou o Louisovi a Lily. Hodně věcí tam bude stejných, ale bude to uplně jiné. No nechejte se překvapit. Název bude OVER AGAIN. Neptejte se proč zrovna takový název. Asi protože si ji celou dobu v hlavě zpívám, když jsem psala prolog. Nebo proto, že I want značnu odznova. Ale nemusíte se bát, že příjdete o nejhlavnější scény, které byly v I want. Takže:


Zbohem I want. Byla jsi moje první povídka o těchto střelených klucích a doufám, že se k tobě jednou vrátím. Zatím zůstaneš uložena v počítači. Nikdy nebudeš zapomenuta. Vždy se k tobě vrátím a budu si číst, jaké nesmisly jsem napsala. Kristýna.

MSG, koncerty & Hatchi

13. december 2012 at 21:00 | Chris |  diary
Já se strašně často ozívám :D No nic. Zase přináším nějakou tu moji připomínku do "deníčku". Dnešek, ale i ostatní dny byly strašně šílené. Kluci měli koncert v MSG, který byl dokonalý. I když jsem ho viděla jen na YTB stačilo mi to. Když jsem viděla jak tam št'astně poskakují a zpívají, byla jsem št'astná taky. Nejlepší na tom bylo, jak měli otázky z twitteru a nějaký "Kristýna" jim položila otázku a oni pak, no jak to nazvat, zpívali její jméno, protože ji nemohli najít. Tak jsem se smála. Takový příjemný pocit, když kluci vysloví vaše jméno, i když není mířeno přímo na vás a nakonec ho Liam začně zpívat :D No to jen taková malá připomínka ke koncertu.


Co ještě dodat. Od 7.-9. jsem byla na Mezinárodním festivalů sborů v Bratislavě. Bylo to tam skvělé. No nebyl tam sníh, ale my jsme si to s holkama vynahradily na trzích. Koupila jsem si uplně boží lízátko a sněžné těžítko. A ve vnitř je nakový malý rezavý Ir, který drží třílístek a kolem něho jsou třílístky. Když jsem ho viděla, musela jsem ho mít. Zamilovala jsem si ho na první pohled. A ještě k tomu mi sestřenka dovezla z Anglie časopis, který je JEN O 1D. A jsou tam tak dokonalé fotky Nialla, Louise, Zayna a Liama. Připsala bych Harryho, ale na každé fotce má bud' otevřenou pusu nebo vypadá jak... Ale i tak je to úžasný časopis. A strašně se mi líbí, jak tam napsali, že Liam chodí s Dan, Zayn s Perrie a Louis s El. ♥ A abych nezapomněla časopis je ze září :D

Hatchi ♥ já toho pejska miluji

Co bych mohla ještě nezajímavého napsat. Měli jsme koncert → poslední Vánoční na základní škole. To mi bude asi nejvíc chybět. Vánoční a letní koncerty. A naše skittles kostýmky.
A v poslední řadě jak vždy slibuji, budu se snažit napsat další kapitoly povídek. Ale asi tušíte, jak špatně se píše, když máte u povídky jen 1 komentář. Pro dnešek vše.

go Tommo go ... ano, poslouchám I Would