January 2013

Little Mix - Change Your Life

31. january 2013 at 13:22 | Chris |  music & video
Aww. Little Mix dnes vydalo nový videoklip k jejich albu DNA. Já osobně to album zbožnuji. Takže ted' se snažím vyhrát tu cestu do Londýna, kterou pořádá SONY MUSIC takže to vidím, že pojede někdo jiný :D Jinak video je úžasné. Ony jsou strašně střelené, což se mi na nich strašně líbí + jsou všechny krásné. A jaký názor máte vy na Little Mix?


Mad world

28. january 2013 at 20:35 | Chris |  diary
Ahoj lidičky, tak jak se máte. Já poslední dobou pod psa, což se odráží i na povídkách. Většina postav je smutných, naštvaných apod. Ale zase musím říct, že se mi dobře píše, protože rozepisuji i některé pocity. Ale ted' jinak. Mohli jste si všimnout, že jsem pozměnila obleček blogu. Mě osobně se líbí. Nebylo s ním ani moc práce, jen pár obrázků vložit do PhotoScapu a THE END.


Jinak, zatím to na novou kapitolu nevidím. Možná po prázdninách budu mít něco napsané (což doufám, protože to mám naplánované), ale uvidím. Nevím, jak to mají naši naplánované. Maybe pojedeme na hory lyžovat maybe budu sedět doma u PC. Každopádně v únoru se můžete těšit na nové kapitoly. Chris :)

stories & fanfiction

28. january 2013 at 17:07 | © HOPE
○ Autor: Chris
○ Obsah: Liam Payne & Andy Donovan - Andy je obyčejná dívka, který pochází s Holmes Champel. Celé dětství vyrůstala jen se svým otcem, který ji velice miluje. Studuje vysokou školu v Cambridge, kde pobývá většinu roku. Jedno, když jsem zrovna prázdniny se setká se svým dlouholetým nejlepším kamarádem, Harrym Stylesem. Ten ji pozve na výkend ke Stylesům, kde jsou i ostatní kluci s kapeli. Tam Andy potkává Liama, který zrovna prochází obdobím po rozchodu. Co se dokáže za jediný víkend stát?
○ Stav: DOKONČENÁ

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
○ Autor: Chris
○ Obsah: Harry Styles & ... - Harry vypráví svým dvěma dětem, jak poznal jejich matku. Vypráví, jak složitý život měl i když byl nejbohatší a nejpřitažlivější zpěvák. Co se stalo předtím, než poznal jejich krásnou matku, která mu změnila celý život. Příběh začíná vyprávět od února 2014, ale stále se vrací k příhodě z prosince 2013. Děti se taky dozvídají, co se stalo Louisovi, jak to dopadlo mezi Liamem a Dan, koho si nakonec vzal Niall a proč se Zayn nikdy neoženil. Ale hlavně se stále přibližuje k tomu, jak poznal jejich matku.
○ Stav: NEDOKONČENÁ

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
○ Autor: Chris
○ Obsah: Louis Tomlinson & Lily Wesley - Když se na ulici srazí dvě osoby, většinou se začnou omluvat, ale v tomto případě jedna z těch osob uteče. V ten moment si ani neuvědomí, že něco stratila a ani jí to netrápí. Ale, když si Lily všimne toho předmětu, tak ho hned vezme do rukou a společně se svou kamarádkou Vicky se snaží přijít, čí to bude náramek. L.T v mrkvičce. V ten moment je napadá jen jedna osoba, kdo by mohl mít takovou věc. Louis Tomlinson z One Direction. Ale bylo by to možné?
○ Stav: NEDOKONČENÁ

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
○ Autor: Chris
○ Obsah: Liam Payne & Melanie Fosters - Příběh o dvou lidech, co jsou tak rozdílní, že jsou si až podobní. Melanie a její nejlepší kamarád Carter jsou normálními žáky na škole. Od malička spolu skvěle vycházejí a nikdy neměli žádné problémy. To se nedá říct o patičce tří kluků. Liam, Zayn a Niall. Hvězdy školy! Každý z těchto pěti lidí má vlastní příběh, který vždy není procházka růžovou zahradou.

○ Stav: NEDOKONČENÁ

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Once You Remember
○ Autor: Chris
○ Obsah: Niall Horan & Christina - Poslední dobou to mezi Christinou a Niallem není jak má být. Proto Niall většinu času prosedí v baru a Christina chodí k Harrymu. Chris tento vzah ničí, neví co má dělat. Ale nechce přijít o Nialla. Hlavně proto, že pod srdcem nosí jeho dítě. Jednoho dne, kdy je Harry u Chris, příjde domů opilý Niall a najde ty dva v kuchyni, kde se skvěle baví u misky popcornu. Niall si to přebere po svém a začne po nich křičet, nakonec uteče. Christina se Harrymu omluví a běží za Niallem. Najdeho sedět v jeho autě, kde brečí. Sedne si k němu a říká mu, že je všechno v pořádku, ale Niallovi to je jedno a vyhazuje ji z aut. Ona se nenechá, tak Niall v návalu vzteku rozjíždí auto a ujíždí společně s Chris londýnskými ulicemi. Nechce se zastavit. Spomalí až tehdy, když se k němu začne přibližovat kamion. Ale vyhnou se mu? [povídka ještě není zveřejněná]

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
I'll Love You For A Thousand Years
○ Autor: Chris
○ Obsah: Niall Horan & Sophia Matteas - Sophie nepochází z téhle doby. Pochází z doby, kterou si málo kdo pamatuje. Jednoho dne nešt'astnou náhodou narazí do Nialla, který si ji hned oblíbí. Začnou se scházet jak ráno, tak odpoledne i večer. Sophie nemá ponětí, kdo Niall je a tak žije v domněnce, že ji nikdy nikdo nepozná, ale to se šeredně plete. Hlavně nesmí zapomenout, že zlo je schované v každém koutě. [povídka ještě není zveřejněná]

random photos 0.1

27. january 2013 at 19:27 | Chris |  random photos
Rozhodla jsem se sem přidávat pár pěkných obrázků, které vždy objevína we ♥ it. Jinak v menu jste si mohli všimnout pár změn. Začala jsem psát nové povídky. Většina je o Niallovi (nečekaně). Nejprve začnu přidávat s Harrym HIMYM. Ti kdo se dívají na serial HIMYM tak to bude podobné, až to nebude tak vtipné. No doufám, že se vám bude povídka líbít. Píšu to přece pro vás...

Tumblr_me99dw42b81rkjpbso1_500_large

Graphic | One Direction

27. january 2013 at 18:51 | Chris |  graphic life
Před pár týdny jsem dělala avatary a libí se mi. Není to uplně dokonalé, ale mohlo to dopadnout hůř.


Důvod, proč tu nejsem by byl nadlouho

16. january 2013 at 20:57 | Chris |  diary
Jak už nadpis říká, bylo by to nadlouho. Proto ve skratce. Dnes jsem absolvovala talentové zkoušky na konzervatoř, což samo o sobě říká, že jsem se musela předem připravovat. A nebylo to lehké. Naučit se intervaly, stupnice, rytmus, základy hudby, operní pěvce apod. no žádná sranda. A taky je ted pololetí, takže doháním známky a píšeme scia. Prostě nesnáším leden. Je strašně šílený. A co vy? Jak jste na tom ve škole? Doufám, že líp než já.


A abych nezapomněla o víkendu přidám nebo aspon pokusím se přidat další díl Stereo hearts, ale aby jste nebyli překvapeni, přejmenovala jsem ji na In Real Life, aby jste si náhodou neřekli, že jsem něco nového začala přidávat. Důvod proč jsem to přejmenovala? Nesedělo mi k té povídce název Stereo hearts, takže to dopadlo tak, že Kristýnka přemýšlela a posluchala Demi Lovato a nakonec se zasekla na písničce In Real Life.

Graphic | Czech translate

4. january 2013 at 20:58 | Chris |  graphic life
Vzpomněla jsem si, že na kiki-boruvka jsem přidávala nějakou grafiku. Nebylo toho moc, ale aspon něco. A tak to přidávám i sem. Tohle byly první pokusy v photoshopu a jsem na ně pyšná. Ostatní už nedopadlo podle mích představ, tak aspon tohle přidávám. Kdyby si chtěl někdo "půjčit" tak stačí, když přidá do menu můj odkaz a budu spokojená.


2012 → 2013

1. january 2013 at 22:42 | Chris |  diary
Rok 2012 utekl jako voda a je tu 2013. Páni to je od roku 1987 datum, kde není ani jedna číslice stejná. To se mi líbi. A taky je toto první článek v roce 2013. Asi nebude nic moc, jako ostatní články, ale chtěla bych vám popřát hodně štěstí do nového roka a užívejte si každý den. Nikdy nevíte, co se může stát. Možná jednou půjdete ulicí a potkáte třeba Harryho Stylese. Vyfotíte se spolu a on se vám podepíše. Nebo třeba něco jiného. Může se stát mnoho věcí.


A taky bych si neodpustila to překvápko, které nám připravil Harry. A to, že oznámil vztah s Taylor. Možná si řeknete, že nejsem directionerka, že se mi nelíbí, že je s Taylor. Že žárlím, že Harry má někoho koho miluje. Tak to jste uplně mimo. Protože já jsem totálně poblázněná do Nialla a Louise. Ale prostě se mi na tom vzahu něco nelíbí. Ten vztah mi příjde komenční. Ale možná ji Harry miluje a já se to jednou (doufám) naučím respektovat. Do té doby vás žádám jen o jedno. Snažte se omezit správy o Haylor. Naučím se to respektovat jen tak, když to nebudu mít stále na ploše. Dnes jsem přišla na FB a hned všude byli obrázky Haylor, pak ten polibek a bla, bla, bla. Tak se mi nedivte, že je nemůžu vystát.