Mad world

28. january 2013 at 20:35 | Chris |  diary
Ahoj lidičky, tak jak se máte. Já poslední dobou pod psa, což se odráží i na povídkách. Většina postav je smutných, naštvaných apod. Ale zase musím říct, že se mi dobře píše, protože rozepisuji i některé pocity. Ale ted' jinak. Mohli jste si všimnout, že jsem pozměnila obleček blogu. Mě osobně se líbí. Nebylo s ním ani moc práce, jen pár obrázků vložit do PhotoScapu a THE END.


Jinak, zatím to na novou kapitolu nevidím. Možná po prázdninách budu mít něco napsané (což doufám, protože to mám naplánované), ale uvidím. Nevím, jak to mají naši naplánované. Maybe pojedeme na hory lyžovat maybe budu sedět doma u PC. Každopádně v únoru se můžete těšit na nové kapitoly. Chris :)
 


Comments

1 Isa | Web | 30. january 2013 at 9:02 | React

Design je krásný. :-) Takový jednoduchý a elegantní. :-) Doufám, že náladu už má lepší, tak se mívám poslední dobu pod psa. :-D Ale věřím, že to bude lepší. :-)
Jinak jsem se koukala na článek pod tím a strašně mě zaujala ta povídka How I Met Your Mother. :-) Ten seriál mám sice rozkoukaný, ale nedokoukala jsem to. :-D Každopádně převést to do světa One Direction je super nápad a vypadá to opravdu zajímavě, moc se těším na první díl/prolog. :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.