In Real Life - 4. kapitola

9. february 2013 at 12:26 | Chris |  in real life
4. kapitola je zveřejněna na blogu. Mám už rozepsanou 6. kapitolu a pak, jestli se moc nerozepíšu, by měla být ještě 7. kapitola a epilog. Takže hezké čtení.

| Autor: Chris | Web: no-hope.blog.cz | In Real Life | 4. kapitola |


"Konečně měkká postel," prohlásila jsem, když jsem konečně ležela na pokoji.
Harry mi zařídil pokoj vedle Nialla a jeho, takže Niall byl první, kdo se dozvěděl, že tu jsem. V tu chvíli, kdy mu to Harry řekl, přiběhl ke mně do pokoje, skočil na postel, na které jsem se rozvalovala, a objal. No muselo to vypadat zajímavě.
"Jak konečně? Ta tvoje není?" divil se blonďáček.
"Ty asi nikdy nebydlel na koleji, že?"
On jen zakroutil hlavou.
"No prostě, tam je to složitější s těmi pokoji. Ale nebudu ti tím zatěžovat hlavičku," řekla jsem a prohrábla mu vlasy.
"Co se stalo mezi tebou a Liamem?" vypadlo z něj najednou. Jeho otázka mě zarazila. Co mu mám říct? Pravdu, lež, vyklouznout z toho.
"Nechci být hnusná, ale to není tvoje věc Nialle."
"Jo, chápu, ale od toho víkendu je takový… takový jiný. Buď někde sedí v koutě a mlčí, přičemž mi děláme voloviny nebo je zalezlý v pokoji. Ani ten rozchod s Dan ho tak nevzal. Jo byl výbušnější než normálně, ale nebyl zamlklý. Takže mě to jen zajímá," řekl.
BOŽE! Co jsem to udělala, problesklo mi hlavou. Zničila jsem Liama Payna. Nebo možná jsem to nebyla já, ale Dan. Nebo… nebo. Grrr. Ne je to moje chyba. Kdybych se s ním tehdy nevyspala vše by bylo při starém. Fajn Andy, teď musíš vymyslet co říct Niallovi.
"ANDY!" luskl mi před obličejem Niall.
"P-Promiň, zamyslela jsem se. Víš Nialle, ráda bych ti to řekla, ale nemůžu," sklopila jsem hlavu.
"To je v pohodě. Víš co? Nebudeme to řešit a zajdeme si do Nan… ne tady Nando's nemají. Tak do KFC nebo nějakého fast foodu, je to na tobě. Souhlasíš?" přikývla jsem.
"Tak fajn," řekl Niall a pomohl mi se postavit na nohy.
Vzala jsem si kabát a mohli jsme jít.
"Ale platíš," řekla jsem mu.
"S tím jsem počítal. Stejně bych tě to nenechal zaplatit."
Dal mi ruku kolem pasu a tak jsme vyšli z hotelu. Hned k nám přiběhly upištěné fanynky, ale Niall je ignoroval a nějak se mu podařilo nás dostat do taxi.
"Ještě dnes budeme na twitteru," zasmál se, když jsme jeli do KFC.
"To potěš," zasmála jsem se.
***
"MOHL JSI MI TO ŘÍCT, HARRY!" ozvalo se z Harryho pokoje.
"Kdybych ti to řekl, tak bys nesouhlasil a celou dobu by ses nám vyhýbal, ale to vlastě děláš pořád."
"Kdybys mi to řekl, nedotáhl bych sem Danielle a nepokoušel bych se znovu obnovit náš vztah," křikl znovu Liam po Harrym.
"TAK SORRY, ŽE JSEM TĚ NEOBEZNÁMIL S MOJÍM PLÁNEM. MYSLEL JSEM, ŽE SES DO NÍ ZAMILOVAL A DAN JE TI VOLNÁ! KDO MĚL TUŠIT, ŽE PANA PAYNA NAPADLO NĚCO JINÉHO! Já ti do hlavy nevidím, Liame," řekl mu už uklidněný Harry.
"Tohle nemá smysl," řekl tišeji Liam a otevíral dveře. Rychle jsme s Niallem zalezli do mého pokoje a čekali, jestli se ještě bude něco dít. Ale bylo ticho.
"Mluvili o tobě, že?" zeptal se Niall. Přikývla jsem.
"Nevěděl jsem, že se do tebe Liam zamiloval," řekl a posadil se na postel.
"Ani já ne. Vždyť jsme spolu na té terase byli jen hodinku."
"Hodinku? Né. Strávili jste tam snad čtyři hodiny."
"Cože?" podivila jsem se.
"No, Harry říkal…" ani jsem ho nemusela poslouchat bylo mi to jasné. Harry mě kryl. Musel klukům namluvit, že jsme celou dobu byli na terase.
"Jo, jo!" zarazila jsem ho.
"Asi to opravdu byly ty čtyři hodiny. No člověk si to ani neuvědomí," řekl jsem mu.
"No nic, Nialle, jestli ti to nebude vadit, šla bych už spát. Zaprvé jsem unavená a zadruhé, chci být na zítřek připravená."
"Jasně. Taky bych měl jít spát, ale jsem tak nedočkavý, že neusnu. Dobrou, Andy," řekl a líbl mě na tvář. Rukou jsem si přejela místo, kam mě líbl a pousmála se. Niall byl strašný miláček, plus krásný a laskavý. Ale moji mysl stále zaměstnával rozhovor, který jsem slyšela od Liama a Harryho.
Danielle je tu. A s Liamem obnovili vztah. Bodlo mě u srdce. Vím, že by mi to mělo být jedno, protože jsem to byla JÁ, kdo ho poslal do háje, ale nemohla jsem si pomoct. Zamilovala jsem se do něj, nebo lépe řečeno, milovala jsem ho.
Převlékla jsem se do pyžama a zalehla do postele. Možná mi spánek pomůže, ale nebyla jsem si tím jistá.
***
"Vstávat!" křikl mi někdo do ucha. Škubla jsem s sebou tak silně, že ta osoba se lekla a upadla na zem.
"Au," ozval se, kdo jiný než Harry.
"To máš za to, nemáš mi ječet do ucha," vysmála jsem se mu.
"Taky ti přeji dobré ránko," usmál se na mě, když byl zase na nohou.
"Dneska máme přeplácaný program, takže je čas vstát."
"Hm. Ty jdeš na zkoušku, jestli se nemýlím a já s tebou pochopitelně nepůjdu, takže otázku zůstává… PROČ MĚ DO HÁJE BUDÍŠ V PŮL DEVÁTÉ!" zaječela jsem na něj a hodila po něm polštář. Ten ho mistrovsky chytil a hodil nazpět.
"Ty má milá můžeš jít nakupovat s Perrie a El. Jsi v NY tak si to tu uží. A neznám nikoho jiného, kdo by byl ochotný s tebou jít na nákupy. Takže vylez už z té postele. Budu tě čekat u schodiště. Jde se na snídani," nahodil svůj šarmantní výraz a odešel z pokoje.
Nezbylo mi nic jiného než vylézt z teplé a měkké postele, obléct se a jít se nasnídat. A potom mě čekala nákupy v NY!
Vyčistila jsem si zuby, dlouhé hnědé vlasy svázala do culíku a použila řasenku na své ochablé řasy. Ale výhodou bylo, že když jsem ji použila, zvýraznily se mi moje zelené oči.
Z kufru, který jsem si stále nevybalila, jsem sebrala černé kalhoty a proužkový svetr. Byla jsem spokojená. Nebylo to nic extra, ale bylo to to nejlepší, co jsem našla. Ještě jsem si vzala kartu od pokoje a běžela za Harrym. Ten stál přesně tam, kde slíbil, ale nebyl sám. Stál tam s Niallem a něco řešili. Oba vypadali naštvaně. Když mě Harry zaregistroval, jen se pousmál a kývl na mě. Niall se ihned otočil a zamával mi.
"Teď to neřeš," řekl tiše Harry Niallovi, ale já jsem to i tak slyšela. Došla jsem k nim a hned jsem se ocitla v Niallově objetí. Zasmála jsem se.
"Sluší ti to," prohodil Harry, když jsme sestupovali do jídelny.
"Děkuji. Snažila jsem se něco v kufru najít, ale můj šatník je velice, jak to nazvat, bídný?"
"Tak to můžeš dnes změnit ne?" řekl Harry. Zasmála jsem se.
"Jo, úplně vidím, jak za těch mích 10 liber něco koupím," řekla jsem mu vážně. V tom se Harry pousmál. Nechápavě jsem se na něj podívala.
"Ale Andy, to sis myslela, že tě pošlu na nákupy s dvěma nejšílenějšími maniaky bez peněz?"
"A co jiného chceš dělat? Necháš mi udělat můj vlastní fond?" Harry zavrtěl hlavou.
"Ne. Půjčím ti moji kreditku."
Zastavila jsem se. TO MYSLEL VÁŽNĚ? Sám Harry Styles mě nechá nakupovat s jeho kreditkou? Mě? V nejúžasnějším městě v Americe? On se asi pomátl.
"Nezastavuj se a pojď," smáli se mi Niall s Hazzou.
"Ty ses už dočista pomátl," kroutila jsem hlavou.
"Být tebou tak neprotestuji, Andy. Tak velká gesta často nedělá," řekl Niall. Harry vytál z kapsy kreditku.
"Ber nebo nech být," řekl a podával mi ji. SAKRA! Ten kluk ví jak na mě. Bez nějakých námitek jsem si ji vzala a strčila do kapsy. Harry se jen usmíval.
"Tohle ti nijak nesplatím."
"To já po tobě ani nechci. A ani nikdy chtít nebudu," usmál se a my se ocitli dole v recepci. Tam už seděli výherci Bring Me To 1D. Pár holek si nás všimlo a zamávaly nám. Byla jsem ráda, že hned nezačaly ječet, jak pominuté. Harry s Niallem se usmáli a zakývali jim nazpět. Taky jsem jim dvakrát kývla. Harry mě vzal kolem pasu a vešli jsme do jídelny.
V rohu byl stůl, kde sedělo pět lidí. Zayn, Louis, Perrie, El a Dan. Ale Liama jsem nikde neviděla. Hned jak jsme vešli, hned si nás kluci všimli a mávli na nás. Zayn a Louis nijak nebyli překvapení, že mě tu vidí, ale holky jsem překvapila. A ani se jim nedivím. Kdybych byla na jejich místě a viděla, jak do místnosti vejde dívka s Harrym a Niallem, kterou nikdy neviděly a plus v Harryho objetí, taky bych byla překvapená. Teď si ale musely stoprocentně myslet, že se Harry zbláznil. Internet je plný fotek Taylor a jeho a on je tu se mnou. Ale moc jsem tomu nevěnovala pozornost. Přemýšlela jsem nad tím, proč tu není Liam.
"Andyyy," ozvalo se od stolu a já se ocitla s Louisově objetí.
"Jsem rád, že jsi tu," zašeptal.
"Nápodobně," usmála jsem se na něj. Louis ode mě odstoupil a podíval se na Harryho. Ten si zrovna upravoval svoje kudrlinky. Louis protočil oči a sám se ujal slova.
"El, Dan, Pezz, tohle je HARRYHO," dal důraz na Haroldovo jméno, "nejlepší kamarádka Andy. Andy, tohle je Eleanor, moje přítelkyně," ukázal na hnědovlásku, "Perrie, Zaynova přítelkyně," představil mi dívku s fialovými vlasy, "a Danielle, Liamova přítelkyně," každá z nich se usmála a mávla mi. Samozřejmě jsem každou z nich dobře znala z Harryho vyprávění. Usadila jsem se mezi Harryho a Eleanor a pustila se do výtečné snídaně.
 


Comments

1 Awi | Web | 9. february 2013 at 14:58 | React

boží! prostě miluju tvojí povídku ;)

2 Isa | Web | 9. february 2013 at 19:45 | React

Super díl. Těším se na ty nákupy. Zajímalo by mě, jak se Dan bude chovat. Jestli bude mrcha nebo jestli bude v poho. :-D

3 Anne | Web | 15. february 2013 at 19:51 | React

Fakt jsem zvědavá jak si sedne s holkama ! :)
A nemůžu se dočkat dalšího dílu!
Přečetla jsem tu všechny povídky co tu máš a nadšeně čekám na další díly:) Nebo na jakékoli..:)

4 Ronnie | Web | 16. february 2013 at 14:19 | React

Bože, to je prostě nádherný :D Těším se na to jejich nakupování, ty snad vykoupí polovinu NY :-D Jsem zvědavá na to, jak to bude pokračovat mezi AndyxLiamemxDan. Nemůžu se už dočkat další kapitoly :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.