Beliebers vs. Directioners

9. may 2013 at 19:57 | Chris |  diary
Grr. Jsem strašně naštvaná. Asi nebudete chápat, proč až to sem napíšu, ale prostě mě to vytočilo. Už od začátku kariery 1D belieberky mají blbé keci. Že se na vrchol dostali díky ničemu, že jsou buzny a další takové věci. Stále se do nich navážejí, ale když mi něco špatného řekneme o Justinovi, tak se hned svět zhroutí. Štve mě, jak pořád říkají, že to MY (directionerky) vždy začneme, ale když na internetu najdu fotku, kde belieberka trhá plakát Harryho, tak mě to naštve a něco k tomu napíšu. V ten moment se do mě pustí, že co sem lezu, když miluji ty buzny apod. Já fakt nevím, co na to mám říct. Jestli si příjdou "cool" když nás pořád pomlouvají, píšou klukům, že jsou bez talentu, že trhají plakáty nebo nevím co ještě. Jsem 100% directionerka, ale nikdy bych si nedovolila nějak pošpinit (nevím, jak jinak to napsat) Justina. Obdivuji ho, za to co dokázal (i když se posledí dobou chová jak, no jak debil), že se postavil všem haterům, neskončil hned na začátku. Šel si za svým snem. A stejně tak i One Direction. Všech šest se dostali na první příčky díky tvrdé práci, dost tvrdé. Jistě, pomohli jim fanoušci, ale kdyby nedělali dobrou hudbu, tak by byli... vy víte kde. Já, jen jsem se musela z toho vypsat, jak JB-fan rozhlašují at' ho respektujeme a když něco takového napíše directionerka tak je hned velké halo. Někde jsem četla, že ony nestojí, aby jsme byli jedna rodina. A mě to v celku vyhovuje. Nechtěla bych být v rodině s někým, kdo je zaostalý, trapný atd. Jestli je tu někdo Directioner i Belieber a nikoho z nich nehejtuješ, tak jsi někdo, koho si cením, protože se neznám moc lidí, co milují JB i 1D. Tak, to je vše co jsem chtěla říct. Kdybych napsala něco nesrozumitelného, tak ihned hlaste do komentáře. Dál už se k tomu nebudu vyjadřovat. Tahle kapitola uzavřena.

 


Comments

1 Loreen | Web | 9. may 2013 at 20:10 | React

Ahoj. Pokiaľ ťa už nudia obyčajné RPG hry zo sveta ľudí, a chceš vyskúšať niečo nové, navštív našu stránku. Naša nová RPG hra StrangeTown je o prekliatom mestečku, v ktorom žijú s ľudmi aj rôzne príšery. Je iba na tebe, či sa staneš upírom, morskou pannou, čarodejnicou alebo mnohými dalšími. Uvítame nových hráčov rovnako ako tých skúsenejších :) StrangeTown sa na teba teší :)

2 Isa | Web | 10. may 2013 at 22:43 | React

Ani mi o tom nemluv. Dneska jsem viděla holku, co trhá plakát Zayna. Některý Belieberky jsou fakt krávy. Moje kámoška neni ani Belieberka ani Directionerka, ale poslouchá oba tyhle interprety. Potom s jednou Belieberkou chodím do třídy, ale ta se k One Direction nijak nevyjadřuje, docela spolu vycházíme. Taky mě to vytáčí, ale tím, že se s nimi budeme hádat, tomu nepomůžeme. :/

Jinak je mi stydno, že jsem ještě nepřečetla I Want. Opravdu moc se omlouvám, ale se školou a koukáním na hokej toho moc nestíhám. :-D Radši už nebudu slibovat, že se do toho pustím o víkendu, protože kdybych to nesplnila, tak by mě to mrzelo, ale v nejbližší době si to určitě přečtu. :-)

3 Anne | Web | 12. may 2013 at 12:26 | React

Jsem Directionerka, jak víš. Justin mi nevadí, má dobrý písničky, ale Belieberkou bych se nenazvala. Štve mě, že se tyhle dvě "rodiny" hádají. Jak jsi napsala, všichni něco dokázali. A ať jdeo  kohokoliv, neměla bys ho osudit, když ho neznáš. Achjo.

Jinak se stydím, že jsem ti tu neokomentovala kapitoly I want.. pár dnů jsem tu nebyla, pořád stříhám ppořad do školy a je to fakt fuška + hokej. Takže to dneska napravím, slibuju..:)

4 Endy | Web | 22. may 2013 at 15:42 | React

Jsem Directonerka i Belieberka a v poslední době se stydím za svou rodinu Belieberů...protože kluci spolu budou zpívat i společnou písničku...takže by se měli všichni zamyslet a přestat se hádat ;-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.