I want - 10. kapitola

6. may 2013 at 20:05 | Chris |  i want
| Autor: Chris | Web: no-hope.blog.cz | I want | 10. kapitola |


Vstoupila jsem do malého pokoje s jedním oknem. Zdi okolo byly vymalovány tmavě fialově, přesně takovým odstínem, který Liam miluje. Na zemi byly olivově hnědé parkety a u postele ležel zelený chlupatý koberec. Všechno v tomto pokoji mělo své místo a nijak nebylo rozházené. Liam se šel posadit na jeden ze svých dvou zelený vaků a pomocí ovladače zapnul přehrávač. Posadila jsem se vedle něj. Stále jsme oba mlčeli, jen hudba z repráků se ozývala. Nesnáším trapné ticho.
Díky bohu, že se nakonec prolomilo. S Liamem se skvěle povídalo. Povídali jsme si o všem. O mé škole a on na oplátku o své bývalé. Popisoval mi jejich vystoupení a slíbil mi, že mě na jedno a klidně i více vezme. Já mu zase slíbila, že se setkám s Danielle. Vždy jsem Dan měla raději než Eleanor. Ale pšt… To nikomu neříkejte. Museli jsme v tom pokoji strávit dlouhou dobu, jak nám oznámil Niall, když vtrhnul do pokoje.
"No, tak lidi. Jste tu zahrabaní, jak nějací krtci. My se už uklidnili. Nechcete si jít dolů zahrát aktivity nebo třeba flašku?" Zeptal se nás.
"Flašku?" Zeptala jsem se nechápavě. Tu hru jsem naposledy hrála na základce.
"No flašku. To je taková hra, kdy roztočíš láhev a mus…,"
"Já vím, co je to flaška, Nialle!" Zaječela jsem na něj a prošla kolem něj dolů.
Na pohovce se rozvaloval v celé své kráse Zayn a Lou s Harrym hráli tenis.
"Chtěli jste si něco zahrát ne?" Zeptala jsem se jich. Louis a Harry nadšeně odhodili ovladače a rozběhli se někam… No nevím kam.
Zayn sjel dolů na zem a spravil si kalhoty. Já se posadila naproti němu. Liam a Niall, kteří přišli z vrchu, každý z jedné strany.
Čekali jsme dole mlčky snad pět minut, když konečně došli Harry s Louisem a každý nesl něco jiného. Harry měl v rukou láhev něčeho průhledného a Louis aktivity.
"Nemůžeme se rozhodnout, co si zahrajem," řekl na vysvětlenou Hazza.
Nakonec jsme se shodli a hráli aktivity. Louis a Harry spolu, nebo jak já někdy říkám Larry Stylinson, vždy a za jakéhokoli momentu, Zayn s Liamem a nakonec já s Niallem.
Hned na první pohled bylo vidět, že Larry Stylinson jsou sehraná dvojka. Prostě nás v té hře drtili. Ale my s Niallem, jsme se nechtěli nechat zahanbit a následovali je. Liam se Zaynem se nějak zasekli. Řeknu vám, Liam neumí kreslit. Chtěl namalovat slona, ale aby to vypadalo jako slon, vypadalo to jako kočko-medvědo-kozo-pes. No prostě bylo to divné.
Když jsme skončili, Harry a Lou vyhráli, zděšeně jsem se podívala na hodiny. 21:30 a k tomu 6 nepřijatých hovorů od Vicky. My jsme do té hry byli nějak moc zažraní. Když kluci chtěli začít novou hru, rychle jsem ji odmítla. Samozřejmě mě hned začali přemlouvat.
"Ne, kluci. Vážně. Zítra musím do školy. A domů," řekla sem narovinu.
Hned mě začali přemlouvat, abych ještě chvíli zůstala. Protestovala jsem.
"Tak u nás přespi," nabídl Niall.
"Ne, to nejde. Navíc tu nemám žádné věci a tak."
"To nevadí. Harry ti může půjčit triko a Louis kalhoty. A ráno si můžeš vyžehlit vlasy pomocí Liamovi ´žužovučké´ žehličky."
"Ne, Nialle. To vážně nejde."
"Právě, že naopak. Je to jednoduché. A do školy tě ráno může svést Harry nebo Louis. S Liamem bych raději nejezdil," řekl a mrkl na mě, čímž si od Liama vysloužil ránu do ramene.
Nakonec mě teda kluci ukecali. Louisovi jsem ještě včera odolala, ale když se proti vám spikne pět kluků, už se jaksi neubráníte.
Poprosila jsem je, jestli by mi nepůjčili mobil, abych si zavolala. Louis mi půjčil svůj bílý IPhone, se kterým mi musel trošičku pomoct, protože já tak maximálně uměla se svým samsungem galaxi mini a IPodem. IPhone už na mě byl moc. Vyťukala jsem Vickynino číslo a přiložila si mobil k uchu. Za chvíli se ozval známí hlas.
"Ano? U telefonu Victoria Anderson," představila se.
"Ahoj Vick. Taky Lily."
"Ahoj. Co, že ses mi neozývala. Začala jsem o tebe mít strach. Jestli tě náhodu Tomlinson neunesl."
"Buď hodná. Protože z jeho mobilu právě volám. No, chtěla jsem ti říct, že dnes nepříjdu. Tak prosím, postarej se o Moonyho. Kdyby kňučel, tak si ho vem do postele, ale prosím nezamáčkněte ho s Fredem," řekla jsem ji.
"Chceš mi říct, že Louis Tomlinson má mé číslo. To potěš. Nemusíš se bát Lily, postarám se o něj. Hlavně si to tam s tou pětkou uží," řekla mi.
"Ha. Ha. Ha, všichni jsme se zasmáli. Musím končit. Tak pa a moc děkuji," řekla jsem ji a poslala telefonní pusu. Oplatila mi gesto a zavěsila.
Podala jsem Louisovi nazpět mobil.
"Děkuji."
"Za málo," řekl mi a usmál se na mě.
Domluvila jsem se s Louisem, že mě ráno kolem půl osmé odveze domů, kde si vemu věci, převleču a potom hodí ke škole. Bude to takové dramatické. Zrovna já kolem 8:00, kdy do školy jde nejvíce lidí budu vysedat u porsche. Já Lily Wesley.
S klukama jsme blbli snad do dvou ráno. Pak jsme se rozhodli jít spát. Postupně kluci začali zabírat koupelnu. Louis mi ukázal pokoj, kde budu spát a podal mi hromádku věcí. Jeho pyžamové kalhoty a Liamovo superman tričko. Harry jaksi odmítl mi půjčit své věci.
Když se chystal do koupelny zrovna Harry, předběhla jsem ho a rychle jsem se zamkla. Ještě jsem slyšela pár jeho sprostých nadávek na můj účet.
Vlezla jsem do sprchy a nechala vodu plynout po mém těle. Brr… Otřásla jsem se. Tekla studená voda. Nechala jsem ji chvíli odtéct, ale nepomohlo to. Rychle jsem se celá umyla a usušila. Liamovo tričko mi bylo akorát, ale Louisovi kalhoty trošku víc padaly.
V pokoji jsem zalezla do postele a zakryla se saténovým povlečením. Za pár minut už mi bylo teplo a na studenou sprchu nemyslela. Zavřela jsem oči a chtěla se nechat kolébat sny. Ale nějak se mi to nedařilo. Když se mi pomalu začalo dařit usínat, někdo vstoupil do pokoje.
"Lily, spíš?" Ozval se hlas ode dveří. Louis.
"Ne," řekla jsem a posadila se na postel. Louise za sebou zavřel dveře a šel si sednout ke mně.
"Lily, musím ti něco říct," promluvil. V ten okamžik jsem se začala bát.
 


Comments

1 Isa | Web | 25. may 2013 at 23:23 | React

Dneska jsem se dočetla až sem. Četla bych dál, ale chybí ti tady jedenáctá kapitola. Myslela jsem, že si to jen špatně napsala a dvanáctá bude navazovat na tuhle, ale podle mě tam ta jedna kapitola chybí. Chtěla jsem se zeptat, jestli to nějak dopřidáš nebo, jestli to tak už necháš...nebo, jestli to je schválně. :-D

2 Anne | Web | 1. june 2013 at 16:45 | React

A.. to je krásný:). Strašně se mi tam líbí ten klid a humor té povídky!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.