I want - 12. kapitola

7. may 2013 at 20:08 | Chris |  i want
| Autor: Chris | Web: no-hope.blog.cz | I want | 12. kapitola |


LILY POV
Ráno jsem se probudila okolo sedmé. Vstala jsem a šla se do koupelny převlíct. Musela jsem si v hlavě uspořádat, co se v tu noc stalo. Opravdu mi Lou řekl, že mě má rád víc, jako kamarádku? A potom všechno podělal a řekl, že dnes odjíždí na turné? Včera v noci jsem nevěděla, co mu mám na to odpovědět. Ani dnes jsem neměla odpověď.
Sešla jsem dolů do kuchyně, kde byl jen Liam.
"Good morning. Jak jsi se vyspala?" Zeptal se mě Liam, když jsem se objevila ve dveřích.
"Mohlo to být horší," odpověděla jsem mu.
"Lou ještě spí?" Zeptala jsem se ho.
"Jak můžeš vidět, jo. Chceš toust nebo vajíčka?"
"Děkuji, ale nic," odpověděla jsem mu a posadila se na barovou židličku. Liam ke mně přišel a začal se na mě dívat pohledem dej-si-něco-nebo-si-mě-nepřej.
"Tak teda toust," zasmála jsem se.
"No vidíš, jak to jde," a naložil mi na talíř dva tousty. V kuchyni jsme byli sami. Liam mi sdělil, že Niall nestává před osmou a Harryho a Zayna je těžké dostat z postele i kolem dvanácté hodiny. Jedině u Louise nevěděl, proč nevstává. Když něco slíbil, dodržel to.
Bylo půl osmé a Lou nikde. Liam se mi nabídl, že mě odveze, když není schopný vstát. Když jsme se chystali k odchodu, přišel Harry.
"Já jí odvezu. Ty se postarej o Louise," řekl a vzal si klíčky od svého auta. Já ani Liam jsme nepochopili, proč se má postarat o Louise. Nechápavě jsem se na ty dva podívala. Liam kouk na Harryho a hned pochopil. Rozloučila jsem se teda s Liamem, popřála mu štěstí na turné. Harry mě už násilně vytlačoval ze dveří.
Zavedl mě k jeho autu. Range rover. Krásné auto, ale podle mě až moc obří. Ale pro pětku dokonalé. Sedla jsem si na místo spolujezdce a Harry se chytl řízení. Řekla jsem mu adresu, stejně jako Louisovi.
"Není teď nebezpečné chodit domů. No když tvou adresu ví dva z pěti populární skupiny?" Zeptala jsem se Harryho.
Zasmál se.
"Jo, to je nebezpečné. Měla by jsi se přestěhovat."
Cesta uběhla rychle. Zastavili jsme před mým bytem.
"Nechceš jít nahoru?" Zeptala jsem se ho. Bylo mi blbé ho tu nechávat.
"Ne to je dobrý. Počkám, ale pohni si, jestli to chceš stihnout."
***
V domě byl klid. Vyzula jsem si boty a šla se kouknout po domě. Nejprve jsem nakoukla do Vickyného pokoje. Vicky pokojně spala. Žádné překvápko. Vešla jsem do svého pokoje a na posteli našla Moonyho.
"Ahoj kluku," pozdravila jsem ho a nechala ho, aby mi olízl obličej. Pohladila jsem ho po kožíšku a vydala se směrem ke skříni. Moony, jako poslušný pejsek mě následoval. Když jsem otevřela skříň, vlezel do ní a začal mi z tama vytahovat moje věci. Rychle jsem ho popadla, než my nevyházel celý šatník. Chtěl jít dolů, ale já ho nepustila.
Musela jsem si pohnout. Nechtěla jsem tam Harryho nechat. Vytáhla jsem si bílé triko a červeno-modrý svetřík. Našla jsem dokonce čisté bílé kalhoty, které se k tomu hodily a náhodou je Moony vytáhl. Pustila jsem ho na zem až po mém ochodu z pokoje, který jsem za sebou zavřela. Párkrát na mě štěkl, ale pak jako poslušný pejsek odešel. Určitě do kuchyně. Něž odejdu, budu mu muset dát najíst a čistou vodu.
Když jsem byla v koupelně, vlasy jsem si vyčesala do drdolu a přejela si pusu leskem. V košíčku jsem našla stříbrné kruhy a stříbrný řetízek s L. Těmi jsem se dozdobila.
Ještě jsem rychle přehodila věci do školy a petala za Harrym. Když jsem si nazouvala boty, moje červené lodičky, vzpomněla jsem si na Moonyho.
Rychlostí blesku jsem mu nasypala granule a nalila novou vodu. Potom jsem konečně mohla jít za Harrym. Jeho auto stále čekalo před naším domem. Což bylo zajímavé. Již včera jsem usoudila, že mě Harry moc v lásce nemá. Ty jeho pohledy byly děsivé. A to jsem si vždy myslela, že je to príma kluk. Sek.
"Směr škola," řekla jsem mu, když jsem konečně seděla v autě.
"Směr škola," opačil.
"Sluší ti to," položil mi kompliment.
"Děkuji, ale není to nic moc. Oproti vaším fanynkám," řekla jsem a zasmála se.
Možná jsem se nakonec trošičku v Harrym mýlila. Jen s ním musím prostě nalézt správné téma a hned je všem do smíchu. Naše společné téma se našlo asi v Edovi Sheeranovi. Povídali jsme si o jeho písničkách a asi pět minut jsme se hádali nad klipem Drunk. Podle mě byly ty kočky divné. Harry je zase bránil a stále opakoval, že kočky jsou na tom to nejlepší. A pak jsme ještě komentovali ten neoficiální, kde se mihne Harry. To jsem řekla, že se tam ZASE přiblbje směje. Tohle nekomentoval, jen mi zasadil ránu do ramene. Řeknu vám, že ten kluk nemá žádnou sílu.
Konečně jsme dojeli před školu. Za necelých pět minut bude zvonit. Stihla jsem to.
"Tak děkuji moc, Harry. Doufám, že se zase někdy potkáme,"
"To já taky," řekl a objal mě. Vidět mě teď Bianca, tak mě na místě zabije. Rošťácky jsem Harrymu prohrábla vlasy a rychle vystoupila, než mě stihl znovu bouchnout.
Zamávala jsem mu a pomalu šla cestou ke schodům do naší školy.
"Lily!"
Otočila jsem se za hlasem. Harry vystoupil a běžel za mnou.
"Lily, hlavně prosím neubliž Tommovi," potom jen celá moje škola viděla, jak mi Harry Styles dal pusu na líčko.
 


Comments

1 Anne | Web | 1. june 2013 at 16:55 | React

Tyjo, teď přijde určitě na scénu žárlivá Bianca:)
Zajímalo by mě,proč se jí vlastně Harry nabídl k odvozu.:) Ale jsem ráda,alespoň už si o ní nemyslí nic špatného:). A jak to bude s Louisem? Zvědavooost:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.