I want - 15. kapitola

9. may 2013 at 6:09 | Chris |  i want
| Autor: Chris | Web: no-hope.blog.cz | I want | 15. kapitola |


Když se ke mně Niall začal přibližovat, můj strach se zdvojnásobil.
KŘAP! Ozvalo se nade mnou.
"HORANE TO JSI NEUDĚLAL!" Zaječela jsem mu do obličeje, který už byl dál od toho mého. Niall se šíleně smál, až ho to položilo na zem. Tak jo, pobav se, že jsi mi rozkřápnul vajíčko nad mou hlavou a teď bílek a žloutek stékají po mých vlasech. No musím říct, že to je trošku vtipné.
No a pak jsem se začala taky smát. Byli jsme dva šílenci, kteří se smáli na celý barák. Když nás to konečně přešlo, tak jsme se šli podívat do kuchyně.
"Sakra, tady je ale čurbes," řekl Niall a já přikývla. Skoro celá kuchyň byla pokryta moukou a vajíčky, které jsme po sobě v naší válce házeli. Mléko bylo rozlito po podlaze, a kdybych si vzala lupu, stoprocentně bych našla zrníčka cukru.
"Ta mouka a vajíčka nejsou jen po kuchyni," řekla jsem a podívala se na Nialla. Ten si zrovna oprašoval z vlasů mouku, která začala všude létat.
"Přestan!" Křikla jsem po něm.
"Tak sorry, ale ty bys si měla ty vajíčka vydělat z vlasů," smál se mi a vydělal mi kousek žloutka z vlasů.
"To říká ten pravý!" Pokrčil rameny a prohrábl si vlasy. Ups, to neměl dělat. Vajíčko, které jsem mu vhodila na hlavu při začátku bitky se mu rozpaplalo do vlasů.
"Mám nápad," oznámila jsem mu.
"Já to tu uklidím a ty se půjdeš vysprchovat. Včetně oblečení," řekla jsem mu a vzdušně mu prstem naznačila, že to myslím vážně.
"Ale já nemám věci na převlečení, teda můžu chodit nahý, ale myslím, že to by se ti moc nelíbilo," zasmál se.
Na to jsem nemyslela. Chvílku jsem přemýšlela, že ho nechám promenádovat po bytu jen v boxerkách, ale pak jsem si vzpomněla, že tu Fred nechal nějaké trika a kalhoty.
"No promenádovat se mi tu nahý nebudeš. Vickyjin přítel, Fred, tu má pár věcí a myslím si, že mu nebude vadit, když si je na jednu noc půjčíš."
A tak jsme se vydali společně nahoru. Šli jsme oparně, abychom moc nezaneřádili celý byt. Vlezla jsem do Vickyného pokoje a otevřela skřín. Jak jsem si myslela. Fredovi věci ležely na vrchní poličce. Vytáhla jsem bíle tričko, na kterém byly nějaké nápisy. Chtěla jsem Niallovi dát nějaké tepláky nebo pyžamové kalhoty, ale našla jsem jen rifle. Nakonec, když jsem rukou zašmátrala hlouběji, našla jsem to, co jsem hledala. Černé pyžamové kalhoty. No podle mě by se to Niallovi mohlo líbit.
"Tak tady to je. Doufám, že ti to bude dobré," a podala jsem mu hromádku oblečení.
"Koupelna je tady," řekla jsem a strčila do dveří, hned vedle pokoje.
"Tady," ukázala jsem na pokoj vpravo, "je můj pokoj. Kdybys něco potřeboval, stačí zavolat. Budu dole uklízet ten bordel," usmála jsem se na něj a šla dolů uklízet.
Začala jsem nejprve u plotny, kde toho nebylo moc. Pak jsem pokračovala k podlaze v obýváku a kuchyni, dále jsem ještě stihla hodit nádobí do myčky, když přišel Niall.
Byl oblečený v tom, co jsem mu dala a musím uznat, že mu to slušelo. Měl mokré vlasy, z konečků mu kapaly kapky vody a usmíval se.
"Pěkně si to tu poklidila, ted se jsi umýt ty a já to tu dodělám," řekl mi a převzal to po mně. Vyběhla jsem schody a kráčela do koupelny.
Vešla jsem pod horkou vodu a nechala ji stékat po špinavých vlasech. Ble, mokrá mouka a ještě k tomu na mě. Dvakrát jsem se umyla šamponem, než jsem vylezla. Musela jsem tam snad strávit půl hodiny. Rychle jsem si rozčesala mokré vlasy a dala je do culíku a oblékla si pyžamo.
Když jsem sešla dolů, vykulila jsem oči.
"To jsi všechno uklidil ty?" Zeptala jsem se nevěřícně.
"No, když bydlíš s někým, jako je Liam a pořádáš párty, po skončení tě donutí, abys uklízel. Takže já už to mám v malíčku. Nebaví mě to, ale jde mi to rychleji než ze začátku," řekl a jeho žaludek souhlasil. Tomu se nedalo nic říct, jen jsem se smáli.
"No když palačinky nevyšly, co takhle si objednat pizzu?" Zeptala jsem se ho.
"Jasně."
Vzala jsem telefon a začala volat na známé číslo.
"Zdravím, dovolali jsme se do pizzerie u Jonse, co byste rádi," ozvalo se.
"Ahoj Luku, tady Lily."
"Ale nekecej, kdo se nám to ozval, chceš to co vždy?"
"Ne dnes ne. Mohl bys mi prosím nechat udělat pizzu číslo 14 a 18-special? A k tomu dvě velké koly a jedny extra hranolky?"
"Samozřejmě, co bych pro tebe neudělal, takže do 45 minut by to mělo být, stačí?"
"Úplně. A děkuji Luku," řekla jsem mu.
"Nemáš zač, pro tebe všechno. Čau Lils," tím sluchátko ohluchlo.
"Tak za 45 minut to tu máme. Doufám, že do té doby tvůj žaludek vydrží."
***
Crr, crr…
"Už letím," křikla jsem. Když jsem otevřela dveře, vykoukl na mě hnědooký princ.
"Ahoj Luku," řekla jsem.
"Ahoj princezno. Není brzo na pyžamo?" Zeptal se, když si mě prohlédnul.
"Ha, ha. Tak kolik?"
"No já osobně bych ti to dal gratis, ale víš, je zlá doba, takže by to bylo 18 liber, ale tobě to dám za 15. Vyhovuje?"
"Já bych ti klidně dala těch 18, ale když tě to nezabije," a podala jsem mu 15 liber. Rozloučili jsme a já se vydala do obýváku za Niallem, který hledal nějaký film.
"Tady to je," řekla jsem mu a dala všechno na stůl.
"Hm, voní to dobře."
"A chutná ještě lépe. Tak, co jsi vybral za DVD?" Kývla jsem k DVD-čkám.
"Iron man."
"To už jsem neviděla věky, děj to do přehrávače."
Potom jsme se usadili na pohovku, dívali se a jedli. Po 20 minutách měl Niall celou pizzu snězenou a tak jsem mu dala ještě dva trojúhelníčky od sebe. Když film skončil, rozhodli jsme se podívat ještě na druhý díl. Ale ten už ani jeden z nás nedokoukal.

 


Comments

1 Anne | Web | 2. june 2013 at 14:10 | React

Docela jsme si oddychla,že se nepolíbili. Bylo by to pak takové divné, miluju to jejich kamarádství:3
Iron man.. to mi ppřipomíná,že bych měla napravit to,že jsme neviděla ani jeden díl:D.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.