I want - 6. kapitola

5. may 2013 at 7:55 | Chris |  i want
| Autor: Chris | Web: no-hope.blog.cz | I want | 6. kapitola |


Když jsem klapla dveřmi, sesunula jsem se na zem. Nemohla jsem uvěřit, co si mi dnes stalo. Potkala jsem kluky z One Direction, jedla s nimi v Nando´s, Louis Tomlinson mě odvezl domů ve svém porsche a nakonec mě pozval k nim domů. Cítila jsem, jak mi po tváři stékají slzy. Byl to ten nejúžasnější den. Bohužel, ale mít odmítnutím jsem zahnala všechny možnosti, jak je znovu vidět.

LOUIS POV
Zaparkoval jsem svoje auto na kraj silnice a vhodil si klíčky do kapsy. Vyběhl jsem schody k našemu bytečku a otevřel si dveře. Podivil jsem se, že jsou dveře odemknuté. Harry je vždy zamyká, aby se k nám nedostali nějaké šílené fanynky. Když jsem za sebou zabouchl dveře, slyšel jsem z obýváků hlasitý Niallův smích. Ted už znám důvod proč byly dveře odemknuté.
Zase se k nám všichni čtyři nasáčkovali. Haroldovi jsem to nebral, bydlel tu, ale ti tři by to mohli omezit. Niall nám většinou vyžeře celou ledničku a nakonec jsem to já, co jde nakupovat. Liam nás stále napomíná, ať se nechováme jako malé děti. Harold je Harold. Jediný Zayn mi tu nikdy nezavazí. Tichý, milý a vtipný člověk.
Každý z nás má nějakou tu mušku. Bez nich bych byl nikdo. Oni jsou má rodina, takže to vždy nějak překousnu, že jsou tu nasáčkovaní.
Vešel jsem do obýváku, kde zuřila popcornová válka. Vypadalo to, že Niall vyhrává. Když jsem vešel zklidnili se.
"Ale, ale Tommo. Ty ses nám vrátil? Nečekali jsme tě," prohodil Niall a hodil po mě hrstku popcornu. Chytnul jsem jeden do pusy a sesunul se na křeslo.
"Proč jste mě nečekala?" Zeptal jsem se nechápavě.
"No, když někdo nafasuje do auta krásnou zrzavou holku, něco vždy proběhne," odpověděl Niall.
"Já jsem myslel, že sis jí zamluvil," řekl jsem mu.
"No to jo, ale já bych ti ji půjčil."
"To jsi hodný Furby, ale Lily není zboží, které si můžeme předávat."
"Jo, však já vím, Tommo. Ale řekni mi, libí se ti ta holka?"
Na tuhle otázku jsem nedokázal odpovědět. Jen jsem pokrčil rameny.

LILY POV
Stále jsem byla opřená o dveře. Setřela jsem si slzy z očí a vstala. Šla jsem se podívat do obýváku, kde seděla Vicky s Fredem a smáli se nad filmem v televizi. Přišla jsem k Vicky a podala ji do rukou papír s podpisy. Nevěřícně se na mě usmála, když si prohlédla papír. Fred se na mě usmál a usadil mezi sebe a Vick. Začala jsem jim vyprávět, co se událo od mého odchodu. Ani jeden mě nepřerušoval. Dostala jsem se až k části, když jsem odcházela z Nando´s.
Vrátila jsem se ve své mysli do toho okamžiku. Vybavilo se mi všechno. Vůně, prostředí, Louisův smích. Znovu jsem se vrátila k vyprávění. Když mě Vicky slyšela říkat, že jsem s Louisem Tomlinsonem jela v jeho autě a zpívala I want, přitiskla si ruce k ústům.
"Takže se ti nakonec splnil sen. Potkala jsi kluky z One D. O rok později než jsi čekala, ale potkala," řekl mi Fred. Přikývla jsem. Splnil se mi sen, v tom měl pravdu.
Vstala jsem. Už jsem neměla nic na srdci. Popřála jsem jim dobrou noc a vydala se do svého pokoje. Lehla jsem si do postele a prohlédla si fotku. U každé hlavy byl podpis s věnováním. Byli úžasní, milí a přátelští. Ale už mi nebylo souzeno je znovu vidět. Položila jsem papír na postel a šla si do skříně pro pyžamo. V koupelně jsem si dala rychlou sprchu a odmalovala se. Když jsem se vrátila do pokoje, na posteli ležel Moony. Přesněji řečeno ležel na kartičce s podpisy.
Posunula jsem spícího psa bokem a vzala papír do rukou. Neměla jsem to srdce ten papír vyhodit, jako ostatní věci s klukama a tak jsem ho položila na stůl. Nedorozuměním mi sletěl ze stolu na zem. Zvedla jsem ho a chtěla ho znovu položit na stůl, ale něčeho jsem si všimla. Na zadní straně papírku byl vzkaz: Byla by škoda, tě znovu nevidět, Lils. Stačí, když mi zavoláš na toto číslo. Louis T.
Nevěřícně jsem si přečetla vzkaz snad ještě třikrát. Možná, mám nakonec osud přece jen přeje. Zalezla jsem do postele za Moonym a nechala se kolébat sny.
***
Ráno jsem se probudila čilá. Hodiny na mobilu ukazovaly 6:29. Za minutu se rozezvoní. Vypla jsem zvonění a vstala. Musela jsem si ověřit, jestli všechno, co se stalo, bylo pravda. Sedla jsem si za stůl a zapla notebook. První věc jak si ověřit včerejší den, bylo najít papír s podpisy. Tenhle bod jsem splnila. Papír ležel na kraji stolu, přesně tak, kde jsem ho včera večer položila.
Když se konečně notebook zapl, včetně internetu klikla jsem na twitter. Prozkoumala jsem novinky a nalezla poslední Niallův twitt.
Today I met only girl. She was beautiful, funny and ginger.
Usmála jsem se nad tou zrzkou. Niall byl jediný, který to nemyslel zle, jako například Fred nebo Bianca. Cítila jsem, jak červenám. Niall Horan o mně řekl, že jsem beautiful.
Jiné twitty, které by se o mě zmiňovaly, jsem nenašla. Klikla jsem na kolonku pro nový twitt a začala psát.
Thanks for amazing day @NiallOfficial. Ginger.
Tímhle vzkazem jsem zavřela celý notebook a vydala se do kuchyně. Dnes mě nečekala žádná snídaně. Proto jsem vytáhla ze spíže cereálie a mléko. Vhodila jsem vše do misky a vzala si to do obýváku. Zapla jsem si MTV, o kterém jsem věděla, že teď ráno se tam dozvím nějaké drby. A měla jsem pravdu. Ani ne minutu po zapnutí se objevila známá pětka. Pustila jsem si zvuk hlasitěji a poslouchala reportérku.
"Kluci z One Direction včera potvrdili, že chystají dvouměsíční turné po Evropě. Týká se to například zemí, jako Itálie, Francie, Německo, Polsko a také nově Česká Republika a Slovensko. Nemusíte se bát, že by kluci zapomněli na svou rodnou zemi. Zde vše odstartuje koncertem a také skončí. Zatím není upřesněno, kdy turné začne. To se dozvíme ve správný okamžik.
Liam Payne také potvrdil, že kapela chystá nový videoklip. To je prozatím ode mě vše. One Thing, už za chvíli," dopověděla redaktorka a začaly míjet titulky. Po nich začala hrát známá melodie.
Vypla jsem televizi a šla se do pokoje obléct. Hodiny ukazovaly 6:50. Výuka mi dnes začíná o půl osmé. Vzala jsem si ze skříně bílý nátělník a černé kalhoty. Také jsem vytáhla podzimní kabát. Venku mrholilo a tak jsem nechtěla prochladnout.
V koupelně jsem se umyla a lehce namalovala. Svázala si vlasy do ohonu a vzala si stříbrné kruhy, které ležely na umyvadle.
Vrátila jsem se do pokoje a vzala si tašku s učebnicemi, mobilem a peněženkou. Když jsem vyšla z domu, roztáhla jsem svůj žlutý deštník. Tehdy, když jsem si ho viděla, neodolala jsem a koupila si ho.
 


Comments

1 Anne | Web | 5. may 2013 at 12:38 | React

Žlutý deštník jako v HIMYM..:)
Jinak se mi staršně líbí,jak ji Louis napsal ten vzkaz..:3 A tweet Nialla, to je hrozně roztomilý..:) Copak by on mohl něco myslet zle?:)
Dalšííííí :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.