Info

4. may 2013 at 13:23 | © HOPE
Vítejte na blogu, kde se fantazii rozhodně meze nekladou. Jestli máte rádi humor a dobrodružství, jste tu rozhodně správně, protože když se k tomu všemu přidá světoznámá britsko-irská kapela, chlapec s jizvou na čele nebo dva neznámi lidí, musí vzniknout dozajista něco neuvěřitelného. Tak se tedy pohodlně usaďte a nechte se unášet jejich příběhy....

No, rozhodla jsem se napsat takové menší info o blogu, možná to bude tím, že se nudím a nemůžu se dočkat dnešního kina: jdu na Iron Mana 3 a jsem strašně natěšená, protože filmy o železném muži zbožnuji.

So, blog byl založen 17. října 2012 jednou 14-cti letou holkou, která ráda píše povídky, vyrábí různé obrázky ve photoshopu a píše i vlastní názory, které naleznete v diary. Hlavní adminka se jmenuje Kristýna, ale na blogu se ráda podepisuje pod přezdívkou Chris, protože se jí zamlouvá její anglická podoba (Christina), ale to ji příjde moc dlouho, proto ve skratce Chris.
Měli by jste vědět, že miluje chlapeckou kapelu One Direction a Union J, které sleduje od jejich začátků. Ano jejich CD se kupuje jen proto, aby poslouchala jejich tváře. Její nejoblíbenější filmová serie je Harry Potter, neboli chlapec s jizvou na čele. Jen díky němu začala psát vlastí povídky, protože milovala svět před Harrym, dobu Pobertů, takže její příběhy jsou hlavně o něm. O rok později si zamilovala pět bláznů a ted' píše příběhy hlavně o nich. Dále nemůžeme zapomenout na Pána prstenů a Iron Mana. Když už jsme u těch hrdinů, tak většina lidí z Avangers miluji Iron Mana nebo Thora. Jí okouzlil Capitán America. Proto neváhala a hned si ten film stáhla a můžeme říct, že ho opravdu obdivuje (a vůbec ji nezajímá, že zničil Tonymu dětství, koho to zajímá, on byl pod ledem, on za to nemůže, ale to je jen její názor). A co by jste měli ještě vědět? Když už si zapne hudbu, tak stále vyhrává One Direction, Little Mix, Green Day nebo Fun. Miluje seriál Glee, The Vampire Diaries a HIMYM (díky tomu serialu vzikl nápad na skvělou povídku) také sledovala The Carrie Diaries, ale bohužel v Americe nebyla velká sledovanost, takže ten serial stáhli, což ji velice naštvalo, protože milovala role Sebastiana a Walta. Poslední dobou moc nečte knihy, protože většinu už má přečtenou nebo už dávno skončila. A knihy, které by vám doporučila? No stoprocentně to bude Harry Potter a Percy Jacksnon. Pak Stefanovy deníky (Úpíří deníky ji moc nebavily), Modrá krev od Mellisi de la Cruz, Drakie, Hex Hall, Twilight saga... So, je toho moc. Miluje Londýn a Manchester, jsou to dvě místa, které navštívila a nikdy toho nebude litovat. Londýn nemiluje jen kvůli osobnostem, co tam žijí, ale kouzlu, které to město má. Celá ta země ji příjde jak pohádková říše. Možná je na tom něco pravda, možná ne, ale nechejme ji v její představivosti. Vypadá to, že to bude vše, co jsem chtěla říct. Kdyby vás něco zajímalo, tak stačí zanechat zprávu v komentáři a ihned vám odepíšu nebo připíšu sem.

Je pěkné, že jsem se od infu o blogu dostala k vlastnímu popisu, ale co už. Mazat to nebudu. Ale, když už to má být info o blogu, tak musím něco napsat. I když předělávám menu, tak vždy v něm najdete položky jako, citáty, menší informace, spřátelené blogy, povídky co píšu nebo přidám, deníček, fotky, grafika. Layl měním jednou za dva měsíce nebo, když mě napadne nějaké nové, hezké tak ho předělám. Jinak se mi s tím moc nechce patlat. Snažím se, aby každý den přibyl aspon jeden článek, ale nejsem superman, takže někdy je blog i týden neaktivní, za což se omlouvám. Články jsou většinou o hudbě, povídky nebo grafika. Poslední dobou píšu i deníček a přidávám radom photos. Myslím, že už jsem řekla všechno, co jsem chtěla. Jen poslední slova. At' se vám tu líbí a rádi se sem vracíte. Vaše Chris
 


Comments

1 Anne | Web | 4. may 2013 at 23:19 | React

Krásné jsi to napsala:) Jsi úžasná osoba, jsem ráda, že jsem tě přes blog mohla poznat a jsem ráda,že se tenhle blog zase pořádně rozjíždí.. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.