SIXTH DAY - BOOKS - HEROES OF OLYMPUS

13. july 2013 at 9:09 | Chris |  i want recommend this...
Právě ted' jsem nejpíš na cestě na Slovensko nebo už jsem na místě. To nevím, ale vy se nemusíte bát, že by jste přišli o další den i want recommend this. Během mích dvou dnů, kdy budu trávit čas s rodinou přibude ještě sedmý den a možná I WANT, které jsem psala ve čtvtek. A děkuji Ise za inspiraci, věř mi, že mi to pomohlo.

SIXTH DAY - BOOKS - HEROES OF OLYMPUS


Většina z vás určitě zná příběh o Percym Jacksonovi. Ale možná a podotýkám, že možná jste neslyšeli o skvělem pokračování jménem Bohové Olympu. Znovu se všechno točí kolem Percyho, Annabeth a Tysona, protože jednoho dne se prostě Percy vytratí, lépe řečeno zmizí z Tábora Polokrevných. V ten moment do příběhu přicházejí nové postavy. Jason, Piper, Leo a v druhém díle Frank a Hazel. Zatím jsou z této ságy napsány 3 knihy, všechny jsem přečetla a vřele doporučuji, ale to je asi hlavně protože, že Percyho zbožnuji, ale důvod proč tu knížku čtu je hlavně Luke, který byl v první serii a jestli si dobře pamatuji tak od 2 nebo 3, ted' vážně nevím, vstoupí do příběhu Nicko a já miluji záporáky, takže mě hned úplně okouzlili. Ano, přiznávám ze začátku válel Percy, ale Luke, Nicko a zapomněla jsem na Lea, prostě jsem se v nich našla a povahově a stylem vyjadřování mi příjdou nejbližší. Ale, ted' vám v rychlosti shrnu děj. Percy, syn Poseidona teda zmizí z tábora a Annabeth, dcera Atheny se ho snaží najít. Hned v první knize do příběhu příjde Jason, chlapec, kterému se prostě vymazala pamět' a nemohl si vzpomnět, kdo je apod. Pak Piper, u které se zjistí, že je dcera Afrodity a nakonec Leo, syn Héfaistrose. Hned co se ubytují v táboře, tak se musí vydat na výpravu společně s Annabeth a o tom celém je první knížka, že hledají Percyho (samozřejmě mají nějaké problémy) a musí dokončit výpravu. Napsala bych vám více, co se bude dít, ale přečtěte si to, nechci vás připravit o skvělý zážitek.

 


Comments

1 Ajka | Web | 15. july 2013 at 10:31 | React

Jo, BO jsou dobrý, i když na původní ságu to nemá :) Na mě už je tam moc postav a Percy je jen jeden :D Na druhou stranu, jakmile jsem začala číst, nedokázala jsem se odtrhnout (a to je mi 19!). Taky jsem četla všechny tři, i když The Mark of Athena zatím jen v aj. Ještě jsem si to nepořídila v čj :) Na čtyřku jsem hodně zvědavá, protože to skončilo docela napínavě. A Nicko je supr, to je fakt.

Ještě bych ti chtěla pochválit dess, je hezkej, takovej decentní, ale možná bych o něco zvětšila písmo. I přes brejle jsem na monitoru docela nalepená :D

2 Isa | Web | 15. july 2013 at 23:48 | React

Zatím jsem četla jen jeden díl, ale druhý už mám taky. Miluju Percyho Jacksona. :-) Rick Riordan je prostě super. :-D

3 Anne | Web | 30. july 2013 at 21:13 | React

Musím se přoznat, viděla jsem jen film Percyho a z knížky jsem četla jen asi 70 stran. Nějak jsme nestíhala a musela to vrátit zpátky do knihovny. Ale chtěla bych si to přečíst, protože Percy je Percy..:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.