December 2013

2013 → 2014

31. december 2013 at 17:51 | Chris |  diary
Nový rok je skoro tu a já nemůžu uvěřit, že už je to tady. Rok 2014 je už skooooro tu! Páni, netušíte, kolik se tento rok stalo. Kolik špatných věcí se dokázalo udát a kolik těch úžasných ji dokázalo překonat. Prošla jsem základkou a jsem na střední (zatím se držím), dokázala jsem se pohádat s dvoumi úžasnými lidmi a s jedním zase vycházím jako by se nikdy nic nestalo. Chvíli jsem byla strašně ujetá na twitter, pak na instagram, neměla jsem náladu na facebook. Dokázala jsem dopsat jednu povídku a jsem na sebe za tenhle čin hrdá. Dále jsem trošku pozastavila psaní, ale nebojte, rok 2013 byl celkově špatný (já jsem velice ráda, že končí) a do konce roku 2014 toho chci hodně dokázat a doufám, že většina se mi podaří zvládnout. Ti, co uvidí ještě dnes tenhle článek, tak jim přeji, at' to dnes nijak nepřeženou. O mě se bát nemusíte, nepiju + moje kamarádka taky nemůže kvůli nemoci, tak budeme sedět u muziky, popíjet batmas šampáňo a užívat si večer.
Všem přeji krásný nový rok a ať do něho vkročíte to správnou nohou!


10 NÁHODNÝCH FAKTŮ O MĚ A PÁR OTÁZEK

14. december 2013 at 20:01 | Chris |  diary
Heh! Už je to delší doba, co jsem psala naposled. Stále se mi moc nechce psát povídky nebo nějaké články na blog, takže tohle považujte jako nějaký zázrak nebo osvícení. Ne že by se mi úplně nechtělo to ne, ale zatím to nebylo ONO, abych prostě zase sedla k nějaké povídce a psala. Můj život v poslední době je jen škola, škola, postel, projetí novinek o One Direction a projet kanál Goga, Smusi a Atiho → tím můj společenský život jaksi končí, protože jaksi není čas a nebo nálada. Ale, když už píšu tenhle článek, tak aspon konečně splním ty tagy, do kterých mě uvrtalo pár affs. Původně jsem neměla v plánu to vůbec dělat (omlouvám se, ale nechtělo se mi do toho), ale dnes jsem se přemohla (dívala jsem se na Atiho a tam to vypadalo zábavně), takže jsem si nakonec řekla, že to udělám. Ale říkám, že nebudu nikoho nominovat, bude to taková jednorázovka a konec!

Takže jako první: 10 FAKTŮ O MĚ!
1) Jmenuji se Kristýna a nesnáším, když mi někdo říká Kristo nebo Týno. Vtipné na tom je, že moje spolužačka mi tak říká a vypadá to, že ji nikdy nepřenaučím mi říkat Kiko. No, co nadělám! Budu muset přežít ty 4 roky s tímhle oslovením.
2) Mám mladšího bratra.
3) Nesnáším většinu zdravých jídel a hlavně zeleninu a luštěniny. Když mám sníst mrkev, tak je to hodinové přemlouvání.
4) Znám snad všechny fakta o One Direction, ale kdybych je někdy potkala, tak bych nevěděla o čem se s němi mám bavit nebo třeba jen jak se jmenují. Spanikařila bych a asi bych omdlela. V té lepší možnosti bych se jen usmála a pozdravila bych je. Víc bych asi nezvládla.
5) Miluji Disney filmy.
6) V posteli mám snad 10 plyšáků a nedokážu si představit, že bych bez nich existovala.
7) Jsem v prvním ročníku na Pedagogické škole v Kroměříži.
8) Jsem Larry Shipper a nezajímá mě, že si o mě myslíte, že jsem blázen, že je to blbost. Já to prostě vidím podle svých očí tak shut up!
9) V roce 2012 jsem byla v Londýně a Manchestru. A hned jak to půjde, tak se tam vrátím.
10) Miluji svoje boty. Mám conversky a jsem na ně strašně hrdá!

10 OTÁZEK OD ANNE
1) Co vánoční dárky? Co budeš dávat rodičům, kamarádům, sourozencům nebo příteli.
Pro mamku jsem koupila přívěšek s perličkou, který jsem ji tak trochu slíbila. Kamarádkám? Tak to jsem ještě nepřemýšlela. A protože jaksi kluci v mém životě neexistují, tak nic.
2) Kolik času trávíš na FB?
Ještě před rokem jsem u něho proseděla 4-5 hodin svého života. V této době jsem ráda, když se na něj dostanu aspon o víkendu. NEMÁM ČAS!
3) Jakou nejšílenější věc jsi ve svém životě udělala?
Víte, že ani nevím. Mě se zdá, že zatím žádnou. Jsem docela klidný člověk a nedělám šílené věci...
4) Je tu někdo, komu se svěříš s čímkoli?
Ano. Hlavně mamka. Máme spolu skvělý vztah, což moc lidí z mého okolí nemůže říct. A když to neřeknu jí, tak to řeknu svoji kamarádce, kterou nemůžu označit jako nejlepší kamarádka, ale jako sestru, protože jsme si vážně hodně blízké a říkáme si úplně vše.
5) Jak se seznamuješ s novými lidmi?
Příjdu k nim, řeknu čau a snažím se s nim komunikovat. Pak bud' mi ten člověk sedí nebo ne.
6) Jak si představuješ dobře fungující vztah?
Hm, tak to je hodně na dlouho, ale nechce se mi to sem celé vypisovat. Asi hlavní body jsou, aby jsme se navzájem měli rádi, podporovali a byli si trochu podobní. Ale říká se, že protiklady se přitahují...
7) Z čeho máš stach?
Bojím se klaunů, hororů a pár nepodstatných věcí.
8) Co tě opravdu naplňuje?
Hudba. Je to něco čím žiju a i když mě v ní moje okolí moc nepodporuje já si za ní stojím a to mě naplnuje a udržuje v klidu a pohodlí.
9) Čemu se věnuješ po škole?
Spánku.
10) Tvůj oblíbený předmět?
Nevím, jak to mám brát. Jestli ve škole, tak to je angličtina a jako předmět - věc, tak to miluji všechny svoje knihy a notebook i když je to starý chudáček, který tak tak jede!

10 OTÁZEK OD ELLIE & ENDY
1) Hraješ na nějaký hudební nástoj?
Ano, hraju na klavír, protože to máme povinné ve škole.
2) Jakou poslední věc jsi si koupila.
Dnes jsem byla ve městě a koupila jsem si zvýrazňovač a kalendář s One Direction, co byl v Bontonlandu ♥
3) Nejoblíbenejší den v týdnu?
Chci říct sobota, ale to je blbost, protože miluji pátky, kdy skončí škola a jedu domů.
4) Jakou věc si nejčastěji oblékáš.
Jednu mikinu, říkám ji Zaynova mikina, protože je podobná té, co měl Zayn na Up All Night tour. A pak tričko Capitan America!
5) Máš hlad?
Nope.
6) Nejoblíbenější film a seriál?
Nemám jeden oblíbený, ale určitě Harry Potter, Avangers, Iron Man a Capitan America. Serialy HIMYM a The Originals. Taky ale mám oblíbené The Fosters, ale to není úplně nahoře.
7) Máš sourozence?
Jop, bráchu.
8) Jak často se díváš do zrcadla.
Tak to vím na 100% jistě! Ráno, když vstanu, ve škole, když si upravuji vlasy, když příjdu dom a večer, než jdu spát. Takže zhruba 5-6-krát!
9) Co za sport děláš.
NESNÁŠÍM SPORTY, ale když už musím něco dělat, tak v tělocviku hraji basket.
10) Máš ráda jogurt?
Ani moc ne.

Tak, doufám, že jste spokojení a něco málo nového jste se o mě dozvěděli. Jestli v blízké době bude něco nového, tak to netuším. No, kdybych se nedostala na blog, nebo prostě neměla náladu, tak vám přeji krásné svátky a at' si všichni odpočinete. Tento rok budeme mít nejdelší prázdiny, tak at' stojí za to!