February 2014

Captain America - TheWinter Soldier

12. february 2014 at 18:12 | Chris |  music & video
Kdo je nadšený tak jak já? Hm? Fajn, nehlaste se, ale to, že už v dubnu!! bude 2 díl Captaina, tak se prostě nemůžu přestat úsmívat! Hodně lidí nechápe, jak můžu mít ráda (z Avangers) zrovna jeho. Všichni se tomu diví, ale nechápou, že prostě je blond a má modré oči! A prostě celkově je dokonalý, jedna básen a je superhrdina! JACKPOT. Takže, jestli někdo máte rádi avangers nebo prostě Steva (Chrise Evanse), tak si na 3.4 zarezervujte místa v kině a jděte se podívat na další dokonalý film s dokonalým hercem v dokonalé atmosféře s unikátními lidmi!


Robin Thicke - Blurred Lines ft. T.I. & Pharrell

11. february 2014 at 14:28 | Chris |  music & video
Já jsem tak straaaaaaaaašně spomalená! Ale nemůžu za to, že vždy začnu ujíždět na písničce, když je rok na světě! Nebo to je spíš tím, že se mi mění hudební sluch a tohle bych si asi před rokem určitě nepustila! Člověk se mění a s ním i jeho vkus. Měla jsem ráda ty pomalé písničky a ted'? Když se na to dá tančit a je to ten pravý rock tak zvyšuji volume a zpívám si. Ale jestli se nepletu, tak tato písnička furt není nějak zvláště přehraná, alespon u mě ne.


JacksGap - The Rickshaw Run

10. february 2014 at 10:45 | Chris |  music & video
Představuji vám moji závislost. Finn a Jack Harries. Dvě britské dvojčata, které prostě nejdou rozpoznat, ale já je poznám tak, že Finn je prostě o něco hezčí, vtipnější a šílenější než Jack. Ale i tak jsou to dvojčata a nejdou rozeznat. Nevím, které video bych měla doporučit, tak jsem se nakonec rozhodla pro The Rickshaw Run. Je to závod po Indii, ale neptejte se mě na detaily, protože s mojí vynikající angličtinou jsem moc nepochopila jak daleko jedou a nechce se mi na to dívat znovu, protože si to moc nepamatuji (edit. je to 300 km) Ale i tak vám sem hážu první díl této super cesty, kterou podnikli s Harrym, Louisem (ale ne z One Direction), Benem a Maxem a tito všichni jsou youtubeři na britské scéně. Strašně se mi líbil celkový pohled na tu zemi a že jsem se dozvěděla i něco nového, viděla nové místa, zasmála se jejich problémům. Dávám sem první část, ale jestli se chcete aspon trochu pobavit, tak si pust'te druhou část od 1:40 a čekejte. Strašně jsem se u toho smála a nemohla jsem z toho jaký je Jack pako.


I want - 30. kapitola

9. february 2014 at 17:20 | Chris |  i want
Jak jsem slíbila, tak tu mám nějakou tu povídku. A myslím, že tuhle jste 100% nečekali. Ano, překonala jsem se a napsala I want. Docela se bojím, že už to není ono, protože je to takové uspěchané a nedořešené, ale nenadělám s tím nic jiného než musím toooolik skákat v čase. Nevím jak bych ty mezery mezi ději skrátila, protože to nejde. To bych tu do konce roku měla 100 kapitol a bylo by to strašně nudné. No, v téhle kapitole ještě není žádný skok, ale už dopředu vás připravuji, že další kapitola bude uspěchaná, všechno hrr na jedné kopě a zase posunutí v čase. Přece, nemůžu Louisovi dávat tolik času (muhahah, podlá nálada!) Ale i tak vám přeji pěkné čtení při téhle nudné kapitole.
Btw. ta úvodka je jen taková jednoduchá, protože prostě k nim nic složitého nepasuje.

| Autor: Chris | Web: no-hope.blog.cz | I want | 30. kapitola |

MACKLEMORE & RYAN LEWIS - SAME LOVE

9. february 2014 at 16:27 | Chris |  music & video
Bla, bla, bla! Ted' si klidně říkejte cokoli, ale když mi v uších hraje Macklemore, tak já přestávám vnímat svět a jen naslouchám jeho textům. Možná jsem nerozumněla všem slovům, co v Same Love zaznělo, ale hlavní citát: Love is patient, love is kind mi bude v uších znít navždy. Jeho texty jsou prostě... Mě dochází slovní zásoba. Tady snad jde hodnotit jen text a ten je... Člověk se vždy nad všemi texty zamýšlí, takže i já jsem se zamyslela nad tímto textem a prostě jsem dokázala pochopit jen jedno. Každý má právo na lásku at' je jakákoliv. A protože já podporuji všechny typy lásek, tak mi ti "jiní" taktéž nevadí. Jen menší poznámka, strašně nerada píšu a různě se vyjadřuji ke slovům, které prostě různé společnosti nemůžou vystát. Doufám, že chápete, co u tohoto myslím... Slovo gay mi nevadí napsat, ale ho-ví-víte-jak-dál... Jo, jsem vadná! Neřeště to. Prostě jsem příznivec duhy a jednorožců, miluji Larryho, Klaine a takové ty sladké blbůstky. Grr, odbočení od tématu. No, co nadělám. Doufám, že jsem vás neuspala a omlouvám se za tento o ničem článek.


New chaaapter! [jako ikonka v menu]

9. february 2014 at 8:30 | Chris |  diary
Zase jsem si trošku pohrála s menu, takže jsem pozměnila pár obrázků a nápisy. Jsem docela spokojená, protože už to chtělo změnu, ale nějak zvláště se mi nechtělo s tím patlat, tak jsem udělala takovou jednoduchou změnu. Plus, přidala jsem novou "kategorii", new chapter, kde můžete sledovat v jakém stavu je nadcházející kapitola apod. Něco jako, když čekáte na oblíbený seriál a vy čekáte na titulky, tak se načítají procenta hotového překladu. Tak něco takového jsem zavedla u povídek. V hlavě mám milion nápadů na povídku s Niallem (hned jak dopíšu HIMYM, tak už chci napsat nějakou s Niallem), ale nevím, který je lepší a originálnější. Ještě o tom popřemýšlím a až bude HIMYM končit, tak sem hodím prolog. Ale to hodně předbíhám. A ještě k I want. Já prostě nevím! Určitě tu povídku dokončím (někdy), ale nemám nápad, ne že nápad, spíš tu inspiraci napsat něco, co bude dávat smysl a nezacuchá to celý příběh. Budu se snažit napsat nějakou kapitolu a ještě dnes to sem hodit, ale nejsem superman, takže netuším jestli to zvládnu.
No, za chvíli odjíždím s bratrem do kina (a ted' se nesmějte) na Lego příběh, který on straaaašně potřebuje vidět a nemůže počkat měsíc, než to bude na netu. Takže jdeme vyhodit 500 za kino. Ale zase budu mít popcorn!! No, běžím se převlíct. Byeee!


Little Mix - Move

8. february 2014 at 14:45 | Chris |  music & video
Hm, zase jsem někde za opicemi, když sem cpu 3 měsíce starý videoklip, ale já si nemůžu pomoct! Ono to je pořád super! Dá se u toho zpívat, tančit, dělat blbosti. Ze všech videoklipů, co holky mají, tak tento je můj nejoblíbenější, protože hudba je perfektní, choreografie (mám to napsané dobře?!) báječná, tanečníci... hm, to je jiná kapitola. Holky mají tak neskutečné dobré hlasy, že jim je až závidím! Nejvíc se mi líbí Perriin hlas (ne proto, že chodí se Zaynem, ale můj je nejvíce podobný s tím jejím) a Jesyin (neumím sklonovat jména, takže se omlouvám předem). Energetická písnička a celkově celé album Salute je vydařené. Dobře, ne úplně všechny se mi líbí, ale prostě není možné, aby se umělci trefily do všech lidí! Kdybych dávala hvězdičky, tak Move má odemě 5 hvězdiček, protože je to prostě bomba. A může být stará jak dlouho chce, já ji budu milovat dál.


Ed Sheeran - I See Fire

7. february 2014 at 15:30 | Chris |  music & video
BEM! Jak jsem slíbila, tak odedneška začínám s mým mini projektem a hned, když jsem dnes zapínala notebook, tak jako první na playlistu se mi objevila zrovna písnička od Eda - I see fire, kterou nazpíval pro film Hobit: The Desolation of Smaug. Jsem fanouškem trilogie Pán Prstenů, takže jsem si řekla, že hned, jak výjde první díl, tak se na to musím podívat. No, jaksi uběhl rok a něco a já stále nebyla schopná se podívat na ten 169 minutový film (prostě vždy zapomenu si ho stáhnout). No, ale nepíšu sem kvůli výborným filmů, ale písničce, kterou Ed naspíval zrovna pro nejnovější film. Dokonalý hlas, zrzavý krasavec a kytara. Lepší kombinace snad ani neexistuje. V poslední době je u mě na denním pořádku si tu skladbu pustit snad 20x a to nekecám. Když si oblíbím nějakou skladbu, tak mi může pořád jet v notebooku. Nevím, co dál k tomu dodat, protože dokonalost se špatně popisuje a prostě Ed a jeho tvorba je dokonalost, takže více slov už nepotřebujete.
Btw. přemýšlím, že se konečně podívu na ten film, ale moc se mi do něj nechce. Viděl ho z vás někdo?


"Only know you've been high when you're feeling low,"

6. february 2014 at 17:21 | Chris |  diary
Od tohoto pátku (teoreticky už odedneška, ale chci to pořádně rozjet až zítra) jsem se rozhodla, že udělám takový mini projekt. Každý den sempřidám nějaké video, jak už na hudbu nebo jen nějaký vlog, který se mi líbil a něco k tomu napišu. A protože chci začít odedneška, tak by sem během pár minut měla objevit nějaká písnička či vlog s mým komentářem. Nevím, jak dlouho mě to bude bavit (možná tak dva týdny), ale chtěla bych to tu zase trošku rozproudit, když povídky jsou každý týden v neděli, tak ať aspon něco.
Ještě jsem se chtěla vyjádřit k vysvědčení (hm, vážně brzy). Nakonec jsem to ustála s 5 trojkami, 9 dvojkami a 4 jedničky! Čekala jsem pár čtverek (matika, biologie), ale nakonec se mi povedly pololetní písemky, takže jsem jásala! No, dnes jsme už zase psali další písemky (jako by jim to nestačilo), tak doufám, že to bude v pohodě, ale moc tomu nevěřím. Biologie mi nejde a nebavímě, takže pak je to těžké se učit! No, dál vás nebudu otravovat. Pěkný zbytek dne a zítra si to užíte ve škole (jestli teda nemáte prázdniny). Mě odpadají 3 hodiny a jdu k lékařce, takže se tam ani nepodívám #happy!

↑ on se sluní na sluníčku (jak nějaká mořská panna) a já každý den mrznu v 6 ráno na zastávce. grr, jak já mu závidím

One Direction - Midnight Memories

6. february 2014 at 17:05 | Chris |  music & video
Jaksi jsem zapomněla napsat něco k novému videoklipu od kluků, takže to jdu ted' napravit. Abych byla úplně upřímná, tak MM je jeden z těch průměrných videoklipů. Jaksi mi tentokrát neseděl. Možná to bylo tím, že mi tam prostě neseděly ty babičky... A scény v restauraci. Kdybych mohla, tak bych to přetočila na nějaké scény třeba v ulici apod. Ale jinak začáteční scéna! Luxus, když tam vešel Harry, tak jsem jen zírala jak suprově vypadal! A jak Nialla ty holky odmítaly (asi nebyly v pořádku). Scény z Londýna! Dokonalé a když si uvědomíte, že jste jeli po stejné řece, projížděli pod tím mostem, kde kluci točili a stáli jen pár metrů od míst, kde to bylo točeno, tak hned si řeknete, že je to boží! Takový dobrý pocit v sobě nesete a vždy, když si na to vzpomenu, tak se pousměju a mám se hned líp, protože jen to, že jste procházeli místi, co kluci tak je takové... Nevím, nedokážu říct jaké. AWESOME!